Название сервера Карта Игроков IP-адрес Действия
Предложения по улучшению сервера - [ZM]
Will.U

Ребаланс сервера

 

Люди:

  • Послабити потенціал штурмовика до приблизно 1.5-1.7, натомість додати йому броню, або додавати хп за кожне вбивство до кінця раунду
  • Розвідник - додати шкоду приблизно 1.1-1.3
  • Повністю переглянути і налаштувати дамаг майже всієї зброї як в магазині так і в меню привілегій, зробити акцент на шкоді самої зброї, щоб користуватись всіма тимапи, а не 1-2 зі всього списку
  • Додати початкову броню віп і вище привілегіям (навіть бронь в розмірі 10-20 одиниць врятує від одного удару і зробить більш цінним привілегію
  • Додати до інсуючих або створити новий клас людини з подвійним стрибком
  • Додати в меню можливість купити вижившого 1 раз на карту
  • Додати бензопилу - максимально броні (999) і висока шкода / 1 раз на карту
  • Додати Героя (аналог в зомбі екзекутер) - має початкову зброю і броню
  • Танк (50 рівень) кожен раунд дається кулемет в незалежності є він в руках чи ні
  • Ножі - всі ножі з привілегій мають бути унікальними, тобто 1-2 ефекти а не всі разом. Приклад: заморожування + стрибок, швидкість+збивання камери
  • Коса духів (Супер-Віп) - найменша гравітація з усіх існуючих ножів
  • Без віддачі, захист від курця, купити хп - знизити ціну
  • Також переглянути інші ціни на зброю (далеко не завжди вдається її відбити)
  • Додати кілька кулеметів і пістолетів (пістолети 1 позиція в магазині)
  • Бонус за вбивство боса
  • Ніж архангел - відкрити з 20 рівню
  • Хаммер - відкрити з 30 рівню
  • Відкрити "коса духів" з 45 рівню
  • Можливість змінювати ніж 1 раз на раунд, або після використання антидоту
  • Додати бонусів у лвл, щоб більше спонукати до прокачки

 

Зомбі:

  • Можливість купити боса 1 раз на карту
  • Скаженість - збільшити ціну, додати індивідуальну кількість використань на кожно, або до безкінчності
  • Закупівля хп - менша ціна, використовувати 5-10 разів на раунд, або до безкінечності
  • Зменшити ціну джамп гранати
  • Знахар і божевільна - додати на екран відлік після використання здібності
  • Пофіксити довгий стрибок, а саме різницю між виористаннями (кд у зомбі мисливець 10 сек, через магази 3-4 сек)
  • Відьма - збільшити кд на здібності 14>20
  • Товстий - збыльшити кд писивки "чорний екран" 30>40
  • Деякі види зомбі не можуть використовувати довгий стрибок в тунелях сидячи
  • Відкрити "Генета" за досягнення 55-60 рівню
  • Додати можливість фарму  за зомбі - кожен удар не залежно в якому режимі дає аммо
  • У разі перемоги всі зомбі отримують ігрову валюту (50-100 аммо)
  • Додати/замінити зомбі, який б'є на відстані (ефективно проти тих хто сидить в тунелях)
  • Прибрати вірус гранату з магазину, залашити тільки за грн і лотареї

 

Інше:

  • Лотарея: існує баг коли виграєш супер-віп, видається тільки віп, пропонується змінити назву щоб не було плутанини, або додати і віп і супер-віп в лотарею
  • Меню віп - коли береш броню вона не додається до існуючої, а обнуляє і використовується тільки з меню
  • Збільшити ліміт для передачі аммо

 

Якщо загалом - зробити більш цікавим для всіх хто доєднується на сервер =)

Отредактировал: Will.U, 8 час. назад